moje fotka

Milí přátelé :)

Moje fenečka Caisy má momentálně jedno štěňátko a je úžasné, jak se o své miminko krásně stará. Před rokem měla sedm štěňat, to ji dalo docela zabrat a s krmením ji dokonce pomáhala její maminka Cindy.
Tak jsem si tentokrát myslela, že to půjde všechno samo a pro jedno štěňátko ji ani nemusím dávat zas tolik granulí navíc.
Jenže Caisy přesně ví, co potřebuje.

Slyšela jsem, jak miminko pláče, že má hlad. Ale maminka Caisy sedí u své misky a dívá se na mě. Její očí mi říkají: „Paničko, potřebuji se najíst a pak se mohu zase starat o malého.“

Říkám si, že tak to Bůh zařídil. Její instinkt jí říká, že se potřebuje starat o sebe, aby pak zase měla síly pro svoje milované miminko.
 
A to platí určitě i pro každého z nás. Je tady léto, jsou před námi prázdniny a máme za sebou výjimečně náročný rok. Pandemie zanechala stopy asi u každého z nás.
Potřebujeme nabrat nové síly, dobít baterky, radovat se ze života a dělat zase „normální věci“.
 
Sám Ježíš to tak dělal. Přestože určitě viděl kolem sebe hodně práce – vzal si čas na odpočinek, aby pak zase měl sily sloužit dál.
Někdy to chce i odvahu, nedívat se na svůj seznam úkolů nebo na potřebu druhých, ale naslouchat vnitřnímu hlasu – jak mi ukazuje i moje fenečka Caisy.
I můj vnitřní hlas mi říká, že potřebuji odpočívat. Tak se právě těším na letní dovolenou a dobíjení baterky.
 
Přeji vám překrásné a požehnané léto a těším se na další spolupráci s vámi a novinky, které v druhé půlce srpna pustíme do světa.
Ale teď je čas na odpočinek… :)
Vaše Manuela Jungová

Info o nás

Můžete nás také sledovat na Facebook :)

Náš nový bankovní účet: 2301681750/2010 (Fio banka).
Každý dar nám ve službě dětem, rodičům a sborům velmi pomůže!

Tim 2,2 z.s. - náš web.
Pro jakoukoliv komunikaci můžete využít náš email.
Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz
odhlásit se.

logo