Milí přátelé!

Miluji adventní a vánoční období, svíčky a světelnou dekoraci s útulnou atmosférou.
Světlo v tmavém ročním období je pro mě balzám na duši. A proto jsem si první ozdoby na zahradě i v domě dopřála už na začátku listopadu a určitě je tam nechám minimálně do konce ledna.
 
Advent a Vánoce i letos zcela určitě budou. I když se svět kolem nás hodně změnil a nemůžeme žít tak, jak jsme zvyklí. Asi pro nikoho z nás to není snadné. Také s tím někdy bojuji. Ale snažím se vidět to, co možné je – a ne, co možné není.
Například jsem si vymyslela nové hobby: fotografování. Konečně se v tom chci víc vyznat a dělat ještě lepší fotky.
Tak jsem si vybrala nový, lepší foťák (a dostala ho už jako vánoční dárek), přihlásila se na online-kurz a objednala si odbornou knížku. Teď se na to všechno moc těším. :)

Na co se momentálně těšíš ty? Co tobě pomáhá aktuální období nejen přežít, ale také mít radost a případně čas využít pro další osobní vývoj?
Budu ráda, když mi o tom něco napíšeš. :) :)
 
V minulých dnech jsem připravila malé impulsy pro pracovníky s dětmi i rodiče ve formě adventního kalendáře. Může to pro tebe být jeden zdroj, kde čerpat. A velmi brzy spustíme rozšířenou Online-Akademii TIM 2,2 – veškeré kurzy budou k dispozici ihned, plus další novinky. Po Vánocích vám o tom povyprávím více. Tak si zatím užívejte malé impulsy pro každý den, adventní kalendář najdete zde.
 
A rodinám s dětmi se může hodit náš oblíbený materiál Kdyby se Ježíš narodil letos u nás – adventní kalendář na celý prosinec. První den už je online – najdete ho zde.
 
Přeji vám požehnané adventní období a modlím se, abychom jako Boží děti mohli být světlem i pro naše okolí.
Vaše sestra v Kristu
Manuela Jungová

eCards - pošli někomu povzbuzení
Info o nás

Můžete nás také sledovat na Facebook :)

Náš nový bankovní účet: 2301681750/2010 (Fio banka).
Každý dar nám ve službě dětem, rodičům a sborům velmi pomůže!

Tim 2,2 z.s. - náš web.
Pro jakoukoliv komunikaci můžete využít náš email.
Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz
odhlásit se.

logo